נתקעתם מחוף לבית? המפתח נשבר במנעול ואתם פשוט תקועים? עוזי מנעולים מציע שירותי פריצת מנעולים בבאר שבע 24 שעות ביממה. צוות מקצועי יגיע אל המקום בתוך זמן קצר ויפתור את הבעיה חיש מהר. כל העבודות מתבצעות תוך שימוש בצילינדרים מאוד חזקים, כלי עבודה חדישים ורמה גבוהה של מקצועיות. אנו ממליצים לכם לעבוד עם מנעולן שעבר קורס מנעולן מקצועי. כאשר עוסקים בתחום כה רגיל כמו התקנת מנעול לבית, לרכב או לעסק, אין מקום לפשרות. עליכם לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר. הצוות של עוזי מנעולים מציע שירות אישי, מקצועי, יעיל ובעיקר, חכם.

פריצת מנעולים בבאר שבע לבתים פרטיים

כל פריצת מנעול היא הזדמנות להחליף את הצילינדר הקיים באחד חדש וחזק הרבה יותר. את המנעול יש לפרוץ כאשר המפתח אובד, במקרים בהם יש תקלה בצילינדר ובמקרי חירום בהם בני הבית אינם מסוגלים לפתוח בעצמם את הדלת. שירותי פריצת מנעולים מתבצעים כשירות חירום וכשירות שגרתי. עוזי מנעולים מבצעים עבודות דחופות וממהרים לתת מענה לקריאות דחופות גם בשעות לא שגרתיות. יש לציין כי אין אנו מספקים שירותים במהלך השבת. בין הלקוחות הפרטיים של החברה אפשר לפגוע בעלי בתים פרטיים, דירות בבנייני מגורים, שירותי פריצת רכבים וגם עבודות פריצת כספות.

תחומי ההתמחות של עוזי מנעולים

א. אנו מספקים את כל שירותי פריצת המנעולים לכל סוגי הרכבים. צוות פריצת מנעולים בבאר שבע יסייע לכם גם בכבישים. אם אתם תקועים עם הרכב באמצע הדרך צרו קשר ונשמח לסייע.
ב. עבודות תיקון והחלפה של מנעולים, דלתות מסוגים שונים, צילינדרים.
ג. התקנה ופריצה של כספות מסוגים שונים.
ד. שירות אישי לכל לקוח תוך מענה מקצועי מלא, הגעה מהירה, אספקת חלקי חילוף, מחירים נוחים והצעת מספר אפשרויות לפתירת התקלה.